Byzylyk dore

Hover over an image to enlarge

25.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
0311
-Byzylyk dore nga argjendi 925 -Trashesia 1mm -Byzylyku ka gjatesi standarde dhe mund te ngushtohet apo zgjerohet -Produkti vjen ne nje kuti me nje cante...
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

-Byzylyk dore nga argjendi 925

-Trashesia 1mm

-Byzylyku ka gjatesi standarde dhe mund te ngushtohet apo zgjerohet

-Produkti vjen ne nje kuti me nje cante nga letra

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim