Varese me fotografi

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 33.00
30.00
Ju kurseni: €3.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
0303
-Varese me fotografi te personalizuar nga argjendi 925 -Trashesia 1mm -Zingjiri ka gjatesi 45cm por mund te zgjatet ose shkurtohet sipas porosise...
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

-Varese me fotografi te personalizuar nga argjendi 925

-Trashesia 1mm

-Zingjiri ka gjatesi 45cm por mund te zgjatet ose shkurtohet sipas porosise

-Fotografija ne varese behet sipas porosise

-Produkti vjen ne nje kuti dhe nje cante prej letre

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
25.00 30.00 Ju kurseni: €5.00
(0)
20.00 25.00 Ju kurseni: €5.00
(0)
35.00 40.00 Ju kurseni: €5.00
(0)
13.00 18.00 Ju kurseni: €5.00