Varese per celesa

Kurse
20%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 25.00
20.00
Ju kurseni: €5.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
0339

-Varese per celesa e personalizuar nga argjendi 925

-Trashesia 1mm

-Zingjiri ka gjetesin 3cm por munde te zgjatet ose shkurtohet sipas kerkeses

-Gravimet dhe prerjet brenda pllakes behen sipas kerkeses

-Produkti vjen ne nje kuti me nje cante nga letra.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

-Varese per celesa e personalizuar nga argjendi 925

-Trashesia 1mm

-Zingjiri ka gjetesin 3cm por munde te zgjatet ose shkurtohet sipas kerkeses

-Gravimet dhe prerjet brenda pllakes behen sipas kerkeses

-Produkti vjen ne nje kuti me nje cante nga letra.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
24.00 30.00 Ju kurseni: €6.00
(0)
20.00 25.00 Ju kurseni: €5.00
(0)
32.00 40.00 Ju kurseni: €8.00
(0)
14.40 18.00 Ju kurseni: €3.60