Varese per celesa

Kurse
20%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 30.00
24.00
Ju kurseni: €6.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
0304
-Varese per celesa e personalizuar nga argjendi 925 -Trashesia 1mm -Zingjiri ka gjetesin 3cm por munde te zgjatet ose shkurtohet sipas kerkeses -Gravimet...
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

-Varese per celesa e personalizuar nga argjendi 925

-Trashesia 1mm

-Zingjiri ka gjetesin 3cm por munde te zgjatet ose shkurtohet sipas kerkeses

-Gravimet dhe prerjet brenda pllakes behen sipas kerkeses

-Produkti vjen ne nje kuti me nje cante nga letra

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
24.00 30.00 Ju kurseni: €6.00
(0)
20.00 25.00 Ju kurseni: €5.00
(0)
32.00 40.00 Ju kurseni: €8.00
(0)
14.40 18.00 Ju kurseni: €3.60
Në të njejtin qmim!