Varese tri zemra

Kurse
8%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 25.00
23.00
Ju kurseni: €2.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
0364
 • Varese i personaizuar nga argjendi 925
 • Trashesia e zemrave 1mm
 • Zingjiri ka gjatesi standarde dhe mund te ngushtohet apo zgjerohet
 • Gravimet behen sipas porosise
 • Produkti vjen ne nje kuti me nje cante nga letra.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

 • Varese i personaizuar nga argjendi 925
 • Trashesia e zemrave 1mm
 • Zingjiri ka gjatesi standarde dhe mund te ngushtohet apo zgjerohet
 • Gravimet behen sipas porosise
 • Produkti vjen ne nje kuti me nje cante nga letra.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme