WD NATURAVERDE BIO - Protective and Soothing Cream 200 ml

Kurse
13%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 6.00
5.20
Ju kurseni: €0.80
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
WD281

Krem qetësues dhe mbrojtes është ideal për ata që janë të ekspozuar ndaj skuqjes dhe acarimit të lëkurës nga pelenat e të posalindurve dhe fëmijëve. Formula e tij, e përbërë nga Ekstraktet e Tërshërëve dhe Kamomilit si dhe gjalpë karitè të prodhuara nga bujqësia organike kanë veprim qetësues dhe zbutës që të japin lehtësim të menjëhershëm. Prania e Zinkut të Oksiduar siguron mbrojtje të qëndrueshme të lëkurës së foshnjës. Respekton pH fiziologjik. Ultra Gentle Shampoo butësisht pastron kokën dhe flokët e foshnjes pa shkaktuar ndonjë irritim të lëkurës së ndjeshme. Formula e saj e pasuruar me Tërshërë dhe ekstraktet e Kamomilit të prodhuara nga bujqësia organike dhe lëndës së parë të pasuruar me hidratues, lë flokët e foshnjes të butë dhe të pastër duke respektuar nivelet natyrore të lagështisë së kokës.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Krem qetësues dhe mbrojtes është ideal për ata që janë të ekspozuar ndaj skuqjes dhe acarimit të lëkurës nga pelenat e të posalindurve dhe fëmijëve. Formula e tij, e përbërë nga Ekstraktet e Tërshërëve dhe Kamomilit si dhe gjalpë karitè të prodhuara nga bujqësia organike kanë veprim qetësues dhe zbutës që të japin lehtësim të menjëhershëm. Prania e Zinkut të Oksiduar siguron mbrojtje të qëndrueshme të lëkurës së foshnjës. Respekton pH fiziologjik. Ultra Gentle Shampoo butësisht pastron kokën dhe flokët e foshnjes pa shkaktuar ndonjë irritim të lëkurës së ndjeshme. Formula e saj e pasuruar me Tërshërë dhe ekstraktet e Kamomilit të prodhuara nga bujqësia organike dhe lëndës së parë të pasuruar me hidratues, lë flokët e foshnjes të butë dhe të pastër duke respektuar nivelet natyrore të lagështisë së kokës.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim