WD NATURAVERDE BIO - ​Ultra Delicate Body & Hair Wash 200ml

Kurse
9%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 5.50
5.00
Ju kurseni: €0.50
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
WD282

Ultra Delicate Body & Hair Wash 200ml - pastron butësisht trupin dhe flokët e foshnjes njëherësh. Kjo është formulë e pasuruar me ekstrakt të Tërshërës dhe Kamomilit të prodhuara nga bujqësia organike, dhe me përbërës të njohur për zbutje dhe qetësues, hidraton lëkurën e foshnjës në cdo larje, duke lënë pH-në natyrale të pandryshuar.Ultra Delicate Body & Hair Wash 200ml

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Ultra Delicate Body & Hair Wash 200ml - pastron butësisht trupin dhe flokët e foshnjes njëherësh. Kjo është formulë e pasuruar me ekstrakt të Tërshërës dhe Kamomilit të prodhuara nga bujqësia organike, dhe me përbërës të njohur për zbutje dhe qetësues, hidraton lëkurën e foshnjës në cdo larje, duke lënë pH-në natyrale të pandryshuar.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim