WD NATURAVERDE BIO - ​Delicate Hand & Face Wash 200ml

Kurse
9%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 5.50
5.00
Ju kurseni: €0.50
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
WD283

Delicate Hand & Face Wash 200ml - kujdeset për higjenën e përditshme të foshnjes duke respektuar pH-në e saj natyrore. Formula e saj e pasuruar me Tërshërë dhe Ekstraktet e Kamomilit të prodhurara nga bujqësia organike qetëson dhe hidraton lëkurën duke e lënë atë të butë dhe të parfumuar.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

WD NATURAVERDE BIO - Delicate Hand & Face Wash 200ml - kujdeset për higjenën e përditshme të foshnjes duke respektuar pH-në e saj natyrore. Formula e saj e pasuruar me Tërshërë dhe Ekstraktet e Kamomilit të prodhurara nga bujqësia organike qetëson dhe hidraton lëkurën duke e lënë atë të butë dhe të parfumuar.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim