​WD NATURAVERDE BIO - Ultra Gentle Shampoo 200ml

Kurse
9%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 5.50
5.00
Ju kurseni: €0.50
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
WD284

WD NATURAVERDE BIO - Ultra Gentle Shampoo 200ml - butësisht pastron kokën dhe flokët e foshnjes pa shkaktuar ndonjë irritim të lëkurës së ndjeshme. Formula e saj e pasuruar me Tërshërë dhe ekstraktet e Kamomilit të prodhuara nga bujqësia organike dhe lëndëve të para të pasuruara me hidratues, lë flokët e foshnjestë buta dhe të pastërta duke respektuar nivelet natyrore të lagështisë së kokës.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

WD NATURAVERDE BIO - Ultra Gentle Shampoo 200ml - butësisht pastron kokën dhe flokët e foshnjes pa shkaktuar ndonjë irritim të lëkurës së ndjeshme. Formula e saj e pasuruar me Tërshërë dhe ekstraktet e Kamomilit të prodhuara nga bujqësia organike dhe lëndëve të para të pasuruara me hidratues, lë flokët e foshnjestë buta dhe të pastërta duke respektuar nivelet natyrore të lagështisë së kokës.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim