❄❄ROWENTA SF1510FO Hekur per flok

Kurse
21%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 19.00
15.00
Ju kurseni: €4.00
Ne stok
+

Sasia minimale per "❄❄ROWENTA SF1510FO Hekur per flok" eshte 1.


— ose —

Blej permes telefonit

Hekur per flok

Informatat teknike :

  • Temperatur 200 grade
  • Permban pllak qeramike 2.5x9cm
  • Permban LED drita
  • Pesha 1.1kg
  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, çdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Hekur per flok

Informatat teknike :

  • Temperatur 200 grade
  • Permban pllak qeramike 2.5x9cm
  • Permban LED drita
  • Pesha 1.1kg
  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, çdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
22.00 29.90 Ju kurseni: €7.90
(0)
39.90 49.90 Ju kurseni: €10.00
(0)
39.90 49.90 Ju kurseni: €10.00
Në të njejtin qmim!