❄❄❄TEFAL A705SC84 Set Tenxhere

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 146.00
129.00
Ju kurseni: €17.00
Ne stok
+

Sasia minimale per "❄❄❄TEFAL A705SC84 Set Tenxhere" eshte 1.


— ose —

Blej permes telefonit

Set i tenxhereve Tefal për kuzhinen tuaj me një çmim shum të volitshem .

Ky set i tenxhereve përfish tenxhere me keto madhësi

 • 24 cm
 • 22 cm
 • 20 cm
 • 18 cm
 • 16 cm
 • Pesha totale 7.2kg
 • Te gjitha tenxheret permbajne kapak qelqi me kualitet te larte.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, çdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Set i tenxhereve Tefal për kuzhinen tuaj me një çmim shum të volitshem .

Ky set i tenxhereve përfish tenxhere me keto madhësi

 • 24 cm
 • 22 cm
 • 20 cm
 • 18 cm
 • 16 cm
 • Pesha totale 7.2kg
 • Te gjitha tenxheret permbajne kapak qelqi me kualitet te larte.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, çdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
17.50 26.25 Ju kurseni: €8.75
(0)
12.00 27.00 Ju kurseni: €15.00
(0)
219.00 249.00 Ju kurseni: €30.00