TEFAL E825SC84 Set Tenxhere

Hover over an image to enlarge

183.00
Ne stok
+

Sasia minimale per "TEFAL E825SC84 Set Tenxhere" eshte 1.


— ose —

Blej permes telefonit

Set I tenxhereve ,per cdo lloj ngrohtesi perfshire edhe pllakat induksion.

  • 5 tenxhere me kapaka qelqi,
  • kualiteti I larte,
  • madhesia 16cm ,18cm, 20cm,22cm,24cm
  • Pesha 7.2kg.

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Set I tenxhereve ,per cdo lloj ngrohtesi perfshire edhe pllakat induksion.

  • 5 tenxhere me kapaka qelqi,
  • kualiteti I larte,
  • madhesia 16cm ,18cm, 20cm,22cm,24cm
  • Pesha 7.2kg.

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
129.00 146.00 Ju kurseni: €17.00
(0)
17.50 26.25 Ju kurseni: €8.75
(0)
12.00 27.00 Ju kurseni: €15.00