VIVAX SMART Point X1 LTE black, 5.2", 4G

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 169.00
129.00
Ju kurseni: €40.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
02352655

Telefon i mençur, i përshtatshëm dhe i lehtë për tu përdorur.

Me shpejtësi marrmandëse të internetit 4g si dhe posedon një kamer cilësore që ju mundëson të kapni momentet më të mira çdo ditë.

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Telefon i mençur, i përshtatshëm dhe i lehtë për tu përdorur.

Me shpejtësi marrmandëse të internetit 4g si dhe posedon një kamer cilësore që ju mundëson të kapni momentet më të mira çdo ditë.

Informata teknike:

  • 5.2” HD 1280 x 720 IPS
  • Quad core MT6737 1.45 GHz
  • Android 7.0
  • 2 GB RAM, 16 GB ROM
  • Mbrapa 13 MP, para 5 MP
  • 2500 mAh
  • Bluetooth, GPS, FM, OTA, 4G, fingerprint

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim