VIVAX SMART Point X1 LTE red, 5.2", 4G

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 169.00
159.00
Ju kurseni: €10.00
Nuk ka ne stok
02352657

Telefon i mençur, i përshtatshëm dhe i lehtë për tu përdorur.

Me shpejtësi marrmandëse të internetit 4g si dhe posedon një kamer cilësore që ju mundëson të kapni momentet më të mira çdo ditë.

Informata teknike:

 • 5.2” HD 1280 x 720 IPS
 • Quad core MT6737 1.45 GHz
 • Android 7.0
 • 2 GB RAM, 16 GB ROM
 • Mbrapa 13 MP, para 5 MP
 • 2500 mAh
 • Bluetooth, GPS, FM, OTA, 4G, fingerprint

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Telefon i mençur, i përshtatshëm dhe i lehtë për tu përdorur.

Me shpejtësi marrmandëse të internetit 4g si dhe posedon një kamer cilësore që ju mundëson të kapni momentet më të mira çdo ditë.

Informata teknike:

 • 5.2” HD 1280 x 720 IPS
 • Quad core MT6737 1.45 GHz
 • Android 7.0
 • 2 GB RAM, 16 GB ROM
 • Mbrapa 13 MP, para 5 MP
 • 2500 mAh
 • Bluetooth, GPS, FM, OTA, 4G, fingerprint

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Në të njejtin qmim!