PRO DRY 2000 DRYER D3080 E51

Kurse
5%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 24.00
22.72
Ju kurseni: €1.28
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
D3080

Specifika:

 • Fuqia e motorrit 2000 Watt
 • Grile qeramike me jonizim per nxehtesi dhe tharje anti-statike
 • 3 shkalle nxehtesie / shpejtesie
 • Buton per fryerje te ftohte
 • Koncentrator
 • Grile levizese qe hiqet per pastrim te lehte
 • Vegez per varje
 • 1.8m gajtan
 • 2 vite Garancion.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

 • Specifika:
 • Fuqia e motorrit 2000 Watt
 • Grile qeramike me jonizim per nxehtesi dhe tharje anti-statike
 • 3 shkalle nxehtesie / shpejtesie
 • Buton per fryerje te ftohte
 • Koncentrator
 • Grile levizese qe hiqet per pastrim te lehte
 • Vegez per varje
 • 1.8m gajtan
 • 2 vite Garancion.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim