VIVAX SMART Fun S20, white, 4G

Hover over an image to enlarge

99.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
02352670
 • Screen size: 5, Processor:
 • Quad-Core, [GHz]: 1,3,
 • Memory: 8 GB, RAM:
 • 1 GB, Back camera:
 • 5 MP, Front camera: 2 MP
 • Garancioni 12 muaj

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

 • Screen size: 5, Processor:
 • Quad-Core, [GHz]: 1,3,
 • Memory: 8 GB, RAM:
 • 1 GB, Back camera:
 • 5 MP, Front camera: 2 MP
 • Garancioni 12 muaj

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim