VIVAX SMART Fly V1 Gold

Kurse
19%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 199.00
160.50
Ju kurseni: €38.50
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
02352684
 • Screen size: 5,47"
 • Processor: Quad-Core
 • Processor frequency [GHz]: 1,25
 • GPU: Mali T 720-MP1
 • Memory: 32 GB, RAM: 3 GB
 • Network: 4G (LTE), SIM: Dual
 • Operating system type: Android
 • Back camera: 13 Mp, Front camera: 8 Mp
 • Other: Gorilla Glass, Mirror look, FACE ID, fingerprint
 • Battery [mAh]: 3000
 • Garancioni 12 muaj.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, çdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

 • Screen size: 5,47"
 • Processor: Quad-Core
 • Processor frequency [GHz]: 1,25
 • GPU: Mali T 720-MP1
 • Memory: 32 GB, RAM: 3 GB
 • Network: 4G (LTE), SIM: Dual
 • Operating system type: Android
 • Back camera: 13 Mp, Front camera: 8 Mp
 • Other: Gorilla Glass, Mirror look, FACE ID, fingerprint
 • Battery [mAh]: 3000
 • Garancioni 12 muaj.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, çdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim