❄❄Russell Hobbs aparat per zierje dhe fergim te vezeve 14048-56

Kurse
13%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 33.47
28.99
Ju kurseni: €4.48
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
14048-56

Specifika:

 • Kapacitet për zierjen me avull të 7 vezëve
 • 3 tigane për fergim të vezëve
 • Mbyllje transparente
 • Tas për matje
 • Drite paralajmeruese
 • C’montim i lehtë për pastrim te lehte
 • Siperfaqe e kualitetit të larte me celik te pastër të lemuar dhe elemente plastike
 • 365 watt
 • 2 vite Garancion.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Specifika:

 • Kapacitet për zierjen me avull të 7 vezëve
 • 3 tigane për fergim të vezëve
 • Mbyllje transparente
 • Tas për matje
 • Drite paralajmeruese
 • C’montim i lehtë për pastrim te lehte
 • Siperfaqe e kualitetit të larte me celik te pastër të lemuar dhe elemente plastike
 • 365 watt
 • 2 vite Garancion.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim