Këmishë

Hover over an image to enlarge

39.00
Ne stok
N/A
+

Sasia minimale per "Këmishë" eshte 1.


— ose —

Blej permes telefonit

Këmishë e bardhë elegante me një stil dhe prerje të veqant që qdo kush do deshironte ta ketë ne garëdëroben e tyre.

100% Pambuk

Këmishë për femra me një stil të veqantë që dhuron freski pranëverore.

Ngjyra: e bardhë

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Këmishë e bardhë elegante me një stil dhe prerje të veqant që qdo kush do deshironte ta ketë ne garëdëroben e tyre.

100% Pambuk

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim