OSKA blouse

Hover over an image to enlarge

50.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit

Kjo bluz Oska është ideale te vishet me xhinse, me fun

  • Brend origjinal OSKA
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Forma e saj te jep një ritëm femëror.

Bluza do të theksojë feminilitetin tuaj në sajë të materialit të saj të butë që bie rastësisht në lidhje me figurën tuaj.

Këshilla për mirëmbajtje:

  • Lani veçmas ose me ngjyra të ngjashme sepse zbehet ngjyra
  • Mos hiqni njollat lokale, të kthehet perbrenda për larje dhe hekurosje


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme