❄Figaro- Dredhuese për flokë

Hover over an image to enlarge

19.51
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
AS300
Specifikat: 300W Airstyler 2 shtesa: 25mm brushe 19mm brushe 2 shkalle nxehtësie / shpejtesie 1.8m gajtan rrotullues 2 vite Garancion Për...
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Specifikat:

  • 300W Airstyler
  • 2 shtesa:
  • 25mm brushe
  • 19mm brushe
  • 2 shkalle nxehtësie / shpejtesie
  • 1.8m gajtan rrotullues
  • 2 vite Garancion

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
39.90 47.90 Ju kurseni: €8.00
(0)
34.90 37.90 Ju kurseni: €3.00
(0)
34.90 42.90 Ju kurseni: €8.00