❄Remington Tharese Travel Compact 1800watt D5000

Kurse
4%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 24.90
23.90
Ju kurseni: €1.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
D5000

Specifika:

 • 1800watt – Dizajn Kompakt
 • 3 shkallë nxehtësie / 2 shkalle shpejtesie
 • Koncentrator
 • Grile levizëse e lehtë për pastrim
 • Vegez për varje
 • 1.8m gajtan
 • 2 vite Garancion.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Specifika:

 • 1800watt – Dizajn Kompakt
 • 3 shkallë nxehtësie / 2 shkalle shpejtesie
 • Koncentrator
 • Grile levizëse e lehtë për pastrim
 • Vegez për varje
 • 1.8m gajtan
 • 2 vite Garancion.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Në të njejtin qmim!