❄Remington Tharese profesionale Pro Air 2300watt AC5999

Kurse
23%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 64.90
49.99
Ju kurseni: €14.91
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
AC5999

Specifika:

 • Tharëse e fuqishme profesionale 2300 Watt
 • Fryerje e fuqishme 130 Km/h
 • Motorr kualitativ AC me jetë të gjatë
 • Kondicionim jonizues – 90% me shume jone për me pak frizz dhe me shumë shkelqim
 • 3 shkallë nxehtesie / 2 shkalle shpejtesie  Buton për fryerje te ftohtë
 • Koncentrator te mprehte 7mm
 • Koncentrator për tharje të shpejte
 • Difuzer
 • Grile levizese që hiqet për pastrim te lehtë
 • Vegez për varje
 • 3m gajtan i gjatë për perdorim në sallon
 • 2 vite Garancion.

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Specifika:

 • Tharëse e fuqishme profesionale 2300 Watt
 • Fryerje e fuqishme 130 Km/h
 • Motorr kualitativ AC me jetë të gjatë
 • Kondicionim jonizues – 90% me shume jone për me pak frizz dhe me shumë shkelqim
 • 3 shkallë nxehtesie / 2 shkalle shpejtesie  Buton për fryerje te ftohtë
 • Koncentrator te mprehte 7mm
 • Koncentrator për tharje të shpejte
 • Difuzer
 • Grile levizese që hiqet për pastrim te lehtë
 • Vegez për varje
 • 3m gajtan i gjatë për perdorim në sallon
 • 2 vite Garancion.

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
Në të njejtin qmim!