❄Remington Tharese set me cante krahu Glamurous D3191GP

Kurse
37%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 62.90
39.90
Ju kurseni: €23.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
D3191GP

Specifika:

 • Fuqia e motorrit 2200W
 • Gjenerator Jonesh për shkelqim pa frizzim
 • 3 shkalle nxehtësie / 2 shkalle shpejtësie
 • Fryerje e ftohtë për stilim sipas deshirës
 • Koncentrator
 • Difuzer
 • Filter i ajrit levizese për pastrim të lehtë
 • Vegëz për varje
 • 1.8m gajtan
 • Perfshin: Cante krahu, pasqyre dore, brushe, 2 kapese
 • 2 vite Garancion.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Specifika:

 • Fuqia e motorrit 2200W
 • Gjenerator Jonesh për shkelqim pa frizzim
 • 3 shkalle nxehtësie / 2 shkalle shpejtësie
 • Fryerje e ftohtë për stilim sipas deshirës
 • Koncentrator
 • Difuzer
 • Filter i ajrit levizese për pastrim të lehtë
 • Vegëz për varje
 • 1.8m gajtan
 • Perfshin: Cante krahu, pasqyre dore, brushe, 2 kapese
 • 2 vite Garancion.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
Në të njejtin qmim!
Kurse
20%
(0)
0737052987484
Kurse
20%
(0)
0737052351001