❄Remington aparat për pedikyr Perfect Pedi CR4000

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 37.90
32.90
Ju kurseni: €5.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
CR4000

Specifika:

 • Kokë rrotulluese: lehtësisht largon kallot – lëkuren e vdekur
 • E butë për lekurën, pa gervishje
 • E lehtë për përdorim, rezultat i menjëhershëm
 • 2 koka: e ashpër, granulare dhe standard
 • Dizajn ergonomic
 • Operon me bateri (2 x AA të përfshira në paketim
 • Brushë për pastrim
 • 2 vite Garancion.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Specifika:

 • Kokë rrotulluese: lehtësisht largon kallot – lëkuren e vdekur
 • E butë për lekurën, pa gervishje
 • E lehtë për përdorim, rezultat i menjëhershëm
 • 2 koka: e ashpër, granulare dhe standard
 • Dizajn ergonomic
 • Operon me bateri (2 x AA të përfshira në paketim
 • Brushë për pastrim
 • 2 vite Garancion.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim