Russell Hobs Hekur Steamglide Pro 2600W 20562-56

Kurse
60%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 99.99
39.90
Ju kurseni: €60.09
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
20366-56

Oferta 1+1 GRATIS Russell Hobbs Shtrydhese Desire 20366-56 + Russell Hobs Hekur Steamglide Pro 2600W 20562-56

Specifika:

 • 550 watt fuqia e motorrit
 • 2 shpejtesi – per fruta te forta apo te buta
 • Kontroll variabil i shpejtesise
 • Gryke ekstra e gjere 75mm per futjen e frutave te plota
 • Hapesiren per mbetjet e frutave me kapacitet 2 litra
 • Tasin per leng me kapacitet 700ml Brisqe super kualitative nga celiku I paster qe hiqen nga baza er pastrim te lehte
 • Siguresen e mbylljes per siguri
 • Siperfaqe e dizajnuar me ngjyre te kuqe te bukur me detaje te zeza
 • 2 vite Garancion.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Oferta 1+1 GRATIS Russell Hobbs Shtrydhese Desire 20366-56 + Russell Hobs Hekur Steamglide Pro 2600W 20562-56

Specifika:

 • 550 watt fuqia e motorrit
 • 2 shpejtesi – per fruta te forta apo te buta
 • Kontroll variabil i shpejtesise
 • Gryke ekstra e gjere 75mm per futjen e frutave te plota
 • Hapesiren per mbetjet e frutave me kapacitet 2 litra
 • Tasin per leng me kapacitet 700ml Brisqe super kualitative nga celiku I paster qe hiqen nga baza er pastrim te lehte
 • Siguresen e mbylljes per siguri
 • Siperfaqe e dizajnuar me ngjyre te kuqe te bukur me detaje te zeza
 • 2 vite Garancion.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Në të njejtin qmim!