❄Russell Hobbs Grill Multifunksional Classics Raclette 19560-56

Kurse
20%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 74.90
59.90
Ju kurseni: €15.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
19560-56

Specifika:

 • Raklete per zbavitje perfekte.
 • Servon 12 persona me 12 tiganet e vegjël
 • Dorezat e tiganeve te izoluar nga nxehtësia dhe të ftohtë nper ti kapur
 • Per racione të lehta për ti bërë zbavitese për të gatuar
 • Gjysma e places se gatimit e mermerte, gjysma e metalte për ushqime të ndryshme
 • 1600 Watt
 • 2 vite Garancion.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Specifika:

 • Raklete per zbavitje perfekte.
 • Servon 12 persona me 12 tiganet e vegjël
 • Dorezat e tiganeve te izoluar nga nxehtësia dhe të ftohtë nper ti kapur
 • Per racione të lehta për ti bërë zbavitese për të gatuar
 • Gjysma e places se gatimit e mermerte, gjysma e metalte për ushqime të ndryshme
 • 1600 Watt
 • 2 vite Garancion.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim