❄Hugo Boss Bottled Edt 30ml

Kurse
20%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 49.90
39.90
Ju kurseni: €10.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
0737052351001

Abstrakti i stilit Hugo Boss është kapur në një shishe me aromë Boss shishe. Aromë është e freskët dhe e mprehtë me bazë të ngrohtë me dru. Shënimet e freskëta dhe me shije frute të mollës dhe agrume janë të balancuara në mënyrë të përkryer me zemrën lule dhe me aromë, të dominuar nga pelargonium, kanellë të ngrohtë dhe karafil. Shënime bazë janë shumë mashkullore: dru sandali, vetiver dhe kedri i çmuar.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Abstrakti i stilit Hugo Boss është kapur në një shishe me aromë Boss shishe. Aromë është e freskët dhe e mprehtë me bazë të ngrohtë me dru. Shënimet e freskëta dhe me shije frute të mollës dhe agrume janë të balancuara në mënyrë të përkryer me zemrën lule dhe me aromë, të dominuar nga pelargonium, kanellë të ngrohtë dhe karafil. Shënime bazë janë shumë mashkullore: dru sandali, vetiver dhe kedri i çmuar.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
15.00 19.00 Ju kurseni: €4.00
(0)
22.00 29.90 Ju kurseni: €7.90
(0)
39.90 49.90 Ju kurseni: €10.00
Në të njejtin qmim!