Vivax Gift pack: TPC-7003 7" + holder + headphones

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 79.00
55.00
Ju kurseni: €24.00
Nuk ka ne stok

Sasia minimale per "Vivax Gift pack: TPC-7003 7" + holder + headphones" eshte 1.

02350988
 • Vivax TPC-703 3G ofron mundësi të panumërta përdorimi me super sistemin operativ Android 5.1.
 • Karakterizohet me një procesor 1.3GHz quad-core dhe 1GB RAM
 • Po ashtu ka një rezolucion të lartë, të mprehtë dhe ekran 7 " i cili ofron ngjyra të mprehta dhe përgjigje të shpejtë.
 • Vivax është një tablet shumë i hollë dhe i lehtë, vetëm 280g. Ju mund ta përdorni tabletin tuaj Vivax për mijëra aplikacione ,
 • Informata teknike :
 • Tablet TPC-7003, 7" IPS/PLS 1024x600,
 • MTK8163 Cortex A53 1,3GHz, 1GB Ram, 8GB internal memory, Andorid 5.1 Lollipop,
 • Kamera 0.3MP, Wi-Fi,
 • Bluetooth 4.0,
 • Battery 2700 mAh,
 • Garancioni 12 muaj

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, cdo ditë të javës

 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

 • Vivax TPC-703 3G ofron mundësi të panumërta përdorimi me super sistemin operativ Android 5.1.
 • Karakterizohet me një procesor 1.3GHz quad-core dhe 1GB RAM
 • Po ashtu ka një rezolucion të lartë, të mprehtë dhe ekran 7 " i cili ofron ngjyra të mprehta dhe përgjigje të shpejtë.
 • Vivax është një tablet shumë i hollë dhe i lehtë, vetëm 280g. Ju mund ta përdorni tabletin tuaj Vivax për mijëra aplikacione ,
 • Informata teknike :
 • Tablet TPC-7003, 7" IPS/PLS 1024x600,
 • MTK8163 Cortex A53 1,3GHz, 1GB Ram, 8GB internal memory, Andorid 5.1 Lollipop,
 • Kamera 0.3MP, Wi-Fi,
 • Bluetooth 4.0,
 • Battery 2700 mAh,
 • Garancioni 12 muaj

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Në të njejtin qmim!