Kerr me telekomand

Kerr me telekomand

Hover over an image to enlarge

85.40
Ne stok
+

Sasia minimale per "Kerr me telekomand" eshte 1.


— ose —

Blej permes telefonit
9534
Lloji : Kerr me telekomand qe punon me bateri , gjate levizjes i ndezen dritat dhe eshte me ze. Materiali : Plastik Ngjyra : E kaltert, e kuqe. Mosha : 3+...
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Lloji : Kerr me telekomand qe punon me bateri , gjate levizjes i ndezen dritat dhe eshte me ze.
Materiali : Plastik
Ngjyra : E kaltert, e kuqe.
Mosha : 3+
Certiikimi : Standarde Eu

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim