❄❄Hot Shapers për dobsim

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 17.00
7.00
Ju kurseni: €10.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
1109

Hot Shapers ideale për dopsim,
Materiali i saj mundëson shkrirjen e vjamit të tepërt gjatë kohës kur jeni duke ushtruar fitness, duke vrapuar apo edhe kur jeni duke punuar.
Madhësite e saj janë nga M deri në XL

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Hot Shapers ideale për dobsim.Materiali i saj është i përbërë nga guma e trashë e cila vendosët në pjesën e barkut.Zakonisht vendoset gjatë kohës kur ushtroni fitness, duke vrapuar, apo edhe kur jeni duke punuar, duke bërë të mundur shkrirjen e vjamit të tepërt.Madhësit e saj janë nga M deri në XL.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
8.99 15.00 Ju kurseni: €6.01
(0)
7.99 15.00 Ju kurseni: €7.01
(0)
14.99 25.00 Ju kurseni: €10.01