Rrotë për ushtrime

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 15.00
8.99
Ju kurseni: €6.01
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
1106

Rrotë ideale për ushtrime të barkut dhe vitheve,
Praktike dhe e lehtë për përdorim

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Rrotë ideale dhe praktike për ushtrime të ndryshme.Nëse nuk keni mundësi apo kohë për fitness, atëhere kjo rrotë ështe zëvendësuesi më i mirë.Kryesisht përdoret për ushtrime të barkut dhe vitheve.Vjen me sunxherin cili nuk i dëmton gjunjët e juaj.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
7.99 15.00 Ju kurseni: €7.01
(0)
14.99 25.00 Ju kurseni: €10.01
Në të njejtin qmim!