​EUCERIN ATOPICONTROL LOCION 400 ml/ AtopiControl Locion Trupi

Kurse
8%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 22.00
20.30
Ju kurseni: €1.70
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
F494

Eucerin ATOPICONTROL LOCION 400 ml/ AtopiControl Locion Trupi

Me vajra 12% Omega dhe Likokalkon A për të ndihmuar dhe lehtësuar shqetësimet e shkaktuara nga Dermatiti Atopik. Locion zbutës me përthithje të lehtë që hidraton, zbut dhe zvogelon rrudhat e lëkurës atopike. I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht për të qenë i përshtatshëm me lëkurën atopike e të rriturve, fëmijeve dhe bebeve nga mosha 3 muajsh e sipër.

Formula e tij është pa parfum, ngjyrues, dhe paraben për të ulur rrezikun e acarimit të lëkures dhe të alergjive. Vendoseni një ose dy herë në ditë, ose sipas nevojës.

Përdoreni Eucerin AtopiControl Emulsione nëse...

• Ke Dermatit Atopik (e njohur edhe si Ekzema Atopike)

• Ke Dermatit Atopik dhe kërkon një produkt për trajtimin e lëkurës gjatë fazave akute

Përdor Eucerin AtopiControl Emulsione vetëm ose si shtesë të një produkti farmaceutik.

• Bebja juaj është me Dermatit Atopik dhe është mbi 3 muajsh

Eucerin AtopiControl Locion ndihmon në qetësimin e dhimbjes së femijës tuaj.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Eucerin ATOPICONTROL LOCION 400 ml/ AtopiControl Locion Trupi

Me vajra 12% Omega dhe Likokalkon A për të ndihmuar dhe lehtësuar shqetësimet e shkaktuara nga Dermatiti Atopik. Locion zbutës me përthithje të lehtë që hidraton, zbut dhe zvogelon rrudhat e lëkurës atopike. I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht për të qenë i përshtatshëm me lëkurën atopike e të rriturve, fëmijeve dhe bebeve nga mosha 3 muajsh e sipër.

Formula e tij është pa parfum, ngjyrues, dhe paraben për të ulur rrezikun e acarimit të lëkures dhe të alergjive. Vendoseni një ose dy herë në ditë, ose sipas nevojës.

Përdoreni Eucerin AtopiControl Emulsione nëse...

• Ke Dermatit Atopik (e njohur edhe si Ekzema Atopike)

• Ke Dermatit Atopik dhe kërkon një produkt për trajtimin e lëkurës gjatë fazave akute

Përdor Eucerin AtopiControl Emulsione vetëm ose si shtesë të një produkti farmaceutik.

• Bebja juaj është me Dermatit Atopik dhe është mbi 3 muajsh

Eucerin AtopiControl Locion ndihmon në qetësimin e dhimbjes së femijës tuaj.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
15.00 19.00 Ju kurseni: €4.00
(0)
22.00 29.90 Ju kurseni: €7.90
Në të njejtin qmim!