EUCERIN ​Q10 ACTIVE DAY CREAM 15 SPF 50ml / Q10 ACTIVE Krem Dite për Lëkurë Normale dhe Mikse

Kurse
14%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 25.00
21.50
Ju kurseni: €3.50
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
F498

EUCERIN Q10 ACTIVE DAY CREAM 15 SPF 50ml / Q10 ACTIVE Krem Dite për Lëkurë Normale dhe Mikse

Krem dite antirrudhë me formulë të lehtë për lëkurë të ndjeshme normale dhe mikse SPF15

Krem dite jo komedogjenik (nuk shkakton pika të zeza ose imperfeksione) me konsistencë të lehtë i formuluar për lëkurë të ndjeshme me Koenzime Q10 që rienergjizon qelizat për ti ruajtur nga plakja e parakohshme e lëkurës.

Perdorimi i rregullt i kremit e bën lëkurën e ndjeshme të duket më e lëmuar ndërkohë që rrudhat zvogelohen. Formula jo komedogjenike nuk i bllokon poret dhe e bën kremin një bazë të shkëlqyer për makiazhin. Nuk përmban paraben dhe ngjyrues artificial prandaj ka një tolerabilitet të lartë në lëkurë.

Përdorimi

Përdoreni në mëngjes në fytyrë pas një pastrimi të kujdesshëm.

Vendoseni në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Masazhojeni kremin me delikatesë që të përthithet në lëkurë.

Prisni 5 deri ne 10 minuta para se të vendosni makiazhin.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

EUCERIN Q10 ACTIVE DAY CREAM 15 SPF 50ml / Q10 ACTIVE Krem Dite për Lëkurë Normale dhe Mikse

Krem dite antirrudhë me formulë të lehtë për lëkurë të ndjeshme normale dhe mikse SPF15

Krem dite jo komedogjenik (nuk shkakton pika të zeza ose imperfeksione) me konsistencë të lehtë i formuluar për lëkurë të ndjeshme me Koenzime Q10 që rienergjizon qelizat për ti ruajtur nga plakja e parakohshme e lëkurës.

Perdorimi i rregullt i kremit e bën lëkurën e ndjeshme të duket më e lëmuar ndërkohë që rrudhat zvogelohen. Formula jo komedogjenike nuk i bllokon poret dhe e bën kremin një bazë të shkëlqyer për makiazhin. Nuk përmban paraben dhe ngjyrues artificial prandaj ka një tolerabilitet të lartë në lëkurë.

Përdorimi

Përdoreni në mëngjes në fytyrë pas një pastrimi të kujdesshëm.

Vendoseni në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Masazhojeni kremin me delikatesë që të përthithet në lëkurë.

Prisni 5 deri ne 10 minuta para se të vendosni makiazhin.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
22.00 29.90 Ju kurseni: €7.90
(0)
23.40 30.00 Ju kurseni: €6.60
(0)
14.04 18.00 Ju kurseni: €3.96