Paleta Nude

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 30.00
23.40
Ju kurseni: €6.60
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
EP-01

Lehtë për të realizuar pamjen NUDE të modes së fundit në sajë të këtyre pesë hijeve natyrore , të butë dhe kadife, të mbuluar me matte për një pamje intensive dhe të sofistikuar. E përkryer për një sy të butë për ditën ose më të sofistikuar dhe elegante për mbrëmjen.
Cilësi të jashtëzakonshme prej kadifeje zbatohet në mënyrë të përsosur në qepallë për një make-up pa touch-ups.
Paleta e çmuar është e pasuruar me një pasqyrë funksionale dhe një aplikues të dyfishtë, në njërën anë sfungjeri për të aplikuar bazën dhe në anën tjetër një furçë për të përzier hijet.

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Lehtë për të realizuar pamjen NUDE të modes së fundit në sajë të këtyre pesë hijeve natyrore , të butë dhe kadife, të mbuluar me matte për një pamje intensive dhe të sofistikuar. E përkryer për një sy të butë për ditën ose më të sofistikuar dhe elegante për mbrëmjen.Cilësi të jashtëzakonshme prej kadifeje zbatohet në mënyrë të përsosur në qepallë për një make-up pa touch-ups.
Paleta e çmuar është e pasuruar me një pasqyrë funksionale dhe një aplikues të dyfishtë, në njërën anë sfungjeri për të aplikuar bazën dhe në anën tjetër një furçë për të përzier hijet.


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
14.04 18.00 Ju kurseni: €3.96
(0)
3.10 3.50 Ju kurseni: €0.40