❄Hugo Boss Extreme Women EDP 30ml

Kurse
20%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 49.90
39.90
Ju kurseni: €10.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
0737052987484

Hugo Woman Extreme është një version i çmuar i aromës së kultit Hugo Woman, me freski intensive dhe revitalizuese që mishëron besimin dhe feminitetin . Ndërsa aroma zhvillohet, fuqia e jasemines në koncentrim të rritur krijon një stuhi me lule të bardha në zemër, e kombinuar me akordet e çajit të zi. Osmanthus orientale formon bazën e parfumit, duke shtuar sensualitetin dhe sofistikimin tek shënimet e tjera.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Parfum për femra

Boss Hugo Extreme

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim