❄❄SELLMA LIPSHINE MERLOT

Kurse
12%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 13.50
11.90
Ju kurseni: €1.60
Ne stok
+

Sasia minimale per "❄❄SELLMA LIPSHINE MERLOT" eshte 1.


— ose —

Blej permes telefonit

I pasur me përbërës hidratues për buzët, eleminon ndjesinë e shkëlqyesit si ngjitës. Ç'është më e mira !? zgjatë për një kohë të qëndrueshme me rezultat briliant.

Shkëlqe me lipshine e ri nga Sellma

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Shkëlqyes i pigmentuar dhe i shëndritshëm i cili aplikohet lehtë në buzë dhe në mënyrë të barabartë duke dhënë një efekt me shkëlqim dhe voluminoz.

I pasur me përbërës hidratues për buzët, eleminon ndjesinë e shkëlqyesit si ngjitës. Ç'është më e mira !? zgjatë për një kohë të qëndrueshme me rezultat briliant.

Mund të aplikohet i vetëm për ato që kërkojnë një pamje më natyrale, ose së bashku me buzëkuqin e juaj matt të preferuar për të arritur një pamje mahnitëse.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim