❄❄SELLMA LIPSHINE MERLOT

Hover over an image to enlarge

11.90
Ne stok
+

Sasia minimale per "❄❄SELLMA LIPSHINE MERLOT" eshte 1.


— ose —

Blej permes telefonit

I pasur me përbërës hidratues për buzët, eleminon ndjesinë e shkëlqyesit si ngjitës. Ç'është më e mira !? zgjatë për një kohë të qëndrueshme me rezultat briliant.

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Shkëlqe me lipshine e ri nga Sellma

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Shkëlqyes i pigmentuar dhe i shëndritshëm i cili aplikohet lehtë në buzë dhe në mënyrë të barabartë duke dhënë një efekt me shkëlqim dhe voluminoz.I pasur me përbërës hidratues për buzët, eleminon ndjesinë e shkëlqyesit si ngjitës. Ç'është më e mira !? zgjatë për një kohë të qëndrueshme me rezultat briliant. Mund të aplikohet i vetëm për ato që kërkojnë një pamje më natyrale, ose së bashku me buzëkuqin e juaj matt të preferuar për të arritur një pamje mahnitëse.

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim