Stilues i dredhave Kerat Elisir (Styling Fluid)

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 9.25
8.40
Ju kurseni: €0.85
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
10166

Për flokun me onde dhe të dredhura i cili perbrenda vehtes permban ekstrakte te lules Iris. Rrit dhe gjalleron dredhat pa i ngrir ato.Ju kthen shkëlqimin në menyre të natyrshme

Sasia : 125 ml

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Për flokun me onde dhe të dredhura i cili perbrenda vehtes permban ekstrakte te lules Iris. Rrit dhe gjalleron dredhat pa i ngrir ato.Ju kthen shkëlqimin në menyre të natyrshme

Sasia : 125 ml


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim