IROHA - Intensive Face Mask Regenerating Argan Oil

Kurse
39%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 8.40
5.10
Ju kurseni: €3.30
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
F426

IROHA - Intensive Face Mask Regenerating Argan Oil – është formuluar me vajin e arganit, acid hyaluronic dhe Q10, kundër rrudhave dhe rigjenerim të lëkurës për vetëm 15 minuta. Përqendrimi i lartë i përbërësve aktiv depërton thellë në lëkurë në mënyrë efektive duke lënë lëkurën me ndjenjë dhe dukje më të re. Ndihmon në rikthimin e ndjenjës së qëndrueshmërisë dhe ndihmon në sigurimin anti oksidant. Për të gjitha llojet e lëkurës.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

IROHA - Intensive Face Mask Regenerating Argan Oil – është formuluar me vajin e arganit, acid hyaluronic dhe Q10, kundër rrudhave dhe rigjenerim të lëkurës për vetëm 15 minuta. Përqendrimi i lartë i përbërësve aktiv depërton thellë në lëkurë në mënyrë efektive duke lënë lëkurën me ndjenjë dhe dukje më të re. Ndihmon në rikthimin e ndjenjës së qëndrueshmërisë dhe ndihmon në sigurimin anti oksidant. Për të gjitha llojet e lëkurës.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim