R. Linear NE Clipper

Kurse
12%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 8.00
7.04
Ju kurseni: €0.96
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
NE3150

Specifika:

  • Tehe të avansuara ҫeliku
  • Kokë lineare për prerje të lehtë të qimeve në hundë, vesh dhe vetulla
  • Mund të lahet në ujë
  • Operon me bateri 1 x AA (nuk përfshihet në paketim).
  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Specifika:

  • Tehe të avansuara ҫeliku
  • Kokë lineare për prerje të lehtë të qimeve në hundë, vesh dhe vetulla
  • Mund të lahet në ujë
  • Operon me bateri 1 x AA (nuk përfshihet në paketim).
  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim