❄OROSHINE - Kit per zbardhjen e dhembeve

Kurse
11%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 19.00
17.00
Ju kurseni: €2.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
F430

Kthejeni buzëeqeshjen tuaj nëe vetëem pak minuta. Oroshine është një sistem i fiqishëm, fotodinamik dhe jashtëzakonisht i shpejtë i zbardhimit të dhëmbëve.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

  • Çfarë është Oroshine?

Oroshine është një sistem i fuqishëm, fotodinamik dhe jashtëzakonisht i shpejtë i zbardhimit të dhëmbëve. Përdoreni OROSHINE në shtëpi dhe vetëm për 15 – 20 minuta ju do të merrni rezultate të mahnitshme. Pakoja përmban një pajisje fluoreshente (shkëlqyese) për kafshim, një tubetë me kokeme xhel zbardhues prej 30 ml dhe një tubetë paratrajtues 15 ml me kokë të sfungjerit.

  • Si të përdoret ?
  1. • Lajini dhëmbët me pastë dhëmbësh normale.
  2. • Vendoseni pajisjen fluoreshente për kafshim, duke e pozicionuar atë për së paku 5 minuta nën ndonjë burim driteje (ideale drita e diellit).
  3. • Ushtroni një presion të lehtë në tubetin paratrajtues deri sa ta përshkoj sfungjerin në kokë. Pastrojeni me të njëjtën, zonën e dhëmbëve për trajtim (pjesën e përparme të jashtme).
  4. • Aplikojeni një shtresë të hollë të xhelit zbardhues në pajisjen fluoreshente (shkëlqyese) për kafshim. Vendoseni atë në zgavrën e saj ashtu që të mund të shihni në zonën e brendshme anësore, rreth tërë perimetrit të saj.
  5. • Mbështjelleni (fiksojeni) pajisjen për kafshim, vendoseni atë në gojën tuaj dhe kafshojeni lehtësisht. Mbyllni buzët tuaja për të lejuar shkëlqimin e lartë në errësirë.
  6. • Lejeni të veproj për afërsisht 15-20 minuta. Është ideale të përdoret gjatë larjes në dush, sepse nxehtësia e rrit efektshmërinë.
  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
15.00 19.00 Ju kurseni: €4.00
(0)
22.00 29.90 Ju kurseni: €7.90
(0)
39.90 49.90 Ju kurseni: €10.00
Në të njejtin qmim!