YSL perfume Black Opium Floral Shock edp 30ml

Qmimi origjinal: 54.20
49.90
Ju kurseni: €4.30
Ne stok
+

Njeri nder parfumet me te pelqyer Black Opium vjen edhe Black Opium Floral Shock me nje arome te lehte pranverore dhe terheqese . Me nje permbatje te kafes se zeze dhe drurit te citrusit jep nje arome sensuale qe te bene qe te duash akoma me shume...


— ose —

Blej permes telefonit

Description

Njeri nder parfumet me te pelqyer Black Opium vjen edhe Black Opium Floral Shock me nje arome te lehte pranverore dhe terheqese . Me nje permbatje te kafes se zeze dhe drurit te citrusit jep nje arome sensuale qe te bene qe te duash akoma me shume...

Reviews

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
25.00 45.30 Ju kurseni: €20.30
(0)
59.90 80.30 Ju kurseni: €20.40
(0)
49.90 62.30 Ju kurseni: €12.40