Remington Sleek & Curl S6505

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 79.90
39.90
Ju kurseni: €40.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
R45518

-Dizajn i lakuar ideal për te drejtuar ose dredhur flokët

- Mbeshtjellje Ultra e avansuar Qeramike he Turmaline – tani 75% me shumë butësi
- Display Digjital 150 deri 230°C
- E gatshme në 15 sekonda
- LCD kycje & Turbo Boost
- Gjatëseia e pllakave 110mm
- Vegëz për varje
- On/off Tregues LED
- Kycje pllakash për siguri dhe palosje
- Voltazhe mbareboterore
- 1.8m gajtan rrotullues
- Qante rezistente ndaj nxehtësisë

- 2 vite Garancion.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

-Dizajn i lakuar ideal për te drejtuar ose dredhur flokët
- Mbeshtjellje Ultra e avansuar Qeramike he Turmaline – tani 75% me shumë butësi
- Display Digjital 150 deri 230°C
- E gatshme në 15 sekonda
- LCD kycje & Turbo Boost
- Gjatëseia e pllakave 110mm
- Vegëz për varje
- On/off Tregues LED
- Kycje pllakash për siguri dhe palosje
- Voltazhe mbareboterore
- 1.8m gajtan rrotullues
- Qante rezistente ndaj nxehtësisë

- 2 vite Garancion.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim