Rowenta CF2118 Figaro

Hover over an image to enlarge

11.00
Ne stok
+

Sasia minimale per "Rowenta CF2118 Figaro" eshte 1.


— ose —

Blej permes telefonit

Rowenta CF2118 Figaro

Informata teknike:

 • Kontroll mekanik
 • Koha e ngrohjes 90 sekonda
 • Temperatura maksimale 150`C
 • Mbështjellës qeramike diametri 16mm
 • Kabllo rrotullues 360`
 • Gjatësia e kabllos 1.8m
 • Pesha 1.10kg

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Rowenta CF2118 Figaro

Informata teknike:

 • Kontroll mekanik
 • Koha e ngrohjes 90 sekonda
 • Temperatura maksimale 150`C
 • Mbështjellës qeramike diametri 16mm
 • Kabllo rrotullues 360`
 • Gjatësia e kabllos 1.8m
 • Pesha 1.10kg

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
15.00 19.00 Ju kurseni: €4.00
(0)
22.00 29.90 Ju kurseni: €7.90
(0)
39.90 49.90 Ju kurseni: €10.00
Në të njejtin qmim!