❄SELLMA LIPMATTE ROYAL *SPECIAL EDITION*

Hover over an image to enlarge

15.50
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit

SellmaLipMatte Edicioni special "Royal" një produkt ekskluziv i cili është në dispozicion posacerisht për muajt e verës .

Sepse asgjë nuk e përhap ndjesinë e verës si SellmaLipMatte .

Për të gjithë ata që e duan brendin Sellma , sjellim 2 ngjyra të reja për sezonin veror, për koleksionuesit, për ata që i duan gjërat unike dhe ekskluzive, për këdo !!

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

SellmaLipMatte Edicioni special "Royal" një produkt ekskluziv i cili është në dispozicion posacerisht për muajt e verës .

Ngjyra cilësore të theksuara me pigmentim MATT (pa shkëlqim). Rezistente ndaj ujit dhe lagështisë së ajrit. Përmbajnë Vitaminë E, vaj të mineraleve, vaj avokadoje,(antioksidant). Mbajnë buzët e hidratuara dhe të zbutura ,duke eleminuar çarjen që zakonishtë shkaktohet nga buzëkuqët matt.

*Nuk tastohet në kafshë dhe nuk përdoret yndyra e tyre.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim