❄SELLMA LIPSHINE QUEEN *LIMITED EDITION*

Hover over an image to enlarge

15.50
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit

SellmaLipShine Edicioni i limituar "Queen" produkt ekskluziv i cili është në dispozicion në numër të kufizuar.

Sepse asgjë nuk e përhap ndjesinë e verës si SellmaLipShine .

Për të gjithë ata që e duan brendin Sellma, sjellim 2 ngjyra të reja për sezonin veror, për koleksionuesit, për ata që i duan gjërat unike dhe ekskluzive, për këdo !!

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

SellmaLipShine Edicioni i limituar "Queen" produkt ekskluziv i cili është në dispozicion në numër të kufizuar.

Shkëlqyes i pigmentuar dhe i shëndritshëm i cili aplikohet lehtë në buzë dhe në mënyrë të barabartë duke dhënë një efekt me shkëlqim dhe voluminoz.

I pasur me përbërës hidratues për buzët, eleminon ndjesinë e shkëlqyesit si ngjitës. Ç'është më e mira !? zgjatë për një kohë të qëndrueshme me rezultat briliant.

Mund të aplikohet i vetëm për ato që kërkojnë një pamje më natyrale, ose së bashku me buzëkuqin e juaj matt të preferuar për të arritur një pamje mahnitëse.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim