Thalgo Men Renewing Cream

Kurse
20%

Hover over an image to enlarge

42.00
33.60
Ju kurseni: 8.40
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
5250

Udhëzimet
Aplikoni një dozë (1 pompë) të Thalgo Men Regenerating Cream menjëherë pas pastrimit ose në lëkurë të pastër pas rruajtjes. Thalgo Men krem regjenerues absorbohet menjëherë.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Thalgo Men Renewing Cream është krem i cili ndihmon në ruajtjen e lëkurës rinore, energjike ndërsa lufton shenjat e plakjes. Lëkura është dukshëm më e ushqyer, kurse rrudhat zbehen; Shenjat e plakjes dhe lodhjes zbehen me shpejtësi. Forca dhe energjia kthehen në lëkurë. Emulsioni i butë dhe i kaltër. Parfum diskret mashkullor

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
15.00 19.00 Ju kurseni: €4.00
(0)
22.00 29.90 Ju kurseni: €7.90