Thalgo Nutri-Soothing Cream

Kurse
20%

Hover over an image to enlarge

39.00
31.20
Ju kurseni: 7.80
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
15006

Aplikoni në mëngjes dhe natë. Mund te kombinohet edhe me apulat cold ose serumin hzdra marine dhe të përdoret pas tyre. Kombinim i mirë është edhe cold creme marine për ditë dhe cold creme marine rich për natë.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Thalgo Nutri-Soothing Cream është kremi i parë për kujdesin e lëkurës i pasuruar me përbërës Detar që në mënyrë efektive hidraton, zbut dhe regjeneron lëkurën e thatë dhe të ndjeshme dhe rikthen ndjenjën e rehatisë deri në 24 orë. Ky është një krem i butë për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. Lëkura është e mbushur dhe e zbutur. Nuk jep alergji.

Përbërësit Aktivë:
- Vaj Algash (hidraton), Alga Wax (qetëson irritimet), dhe Sève Bleu des Oceans (regjeneron)
- Lipopeptid - Qetësues lëkure
- Ekstrakti organik i bardhë i lupin - korrigjon metabolizmin e lipideve

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
15.00 19.00 Ju kurseni: €4.00
(0)
22.00 29.90 Ju kurseni: €7.90