Thalgo Nutri-Soothing Rich Cream

Kurse
20%

Hover over an image to enlarge

39.00
31.20
Ju kurseni: 7.80
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
15007
Thalgo Nutri-Soothing Rich Cream është kremi i parë e kujdesit të lëkurës të pasuruar me Cold Cream Marine që në mënyrë efektive rimbush, zbut dhe...
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.


Thalgo Nutri-Soothing Rich Cream është kremi i parë e kujdesit të lëkurës të pasuruar me Cold Cream Marine që në mënyrë efektive rimbush, zbut dhe riparon lëkurën e thatë dhe të ndjeshme dhe rikthen ndjenjën e rehatisë për 24 orë. Kjo është një balsam i pasur, i mbushur me një fuqi ushqyese me performancë të lartë për lëkurë shumë të thatë dhe të ndjeshme. Ndjenja e tendosjes së tepërt, ndjesi e therrjes, acarimet, vrazhdësitë dhe kruajtja zvogëlohen. Nuk jep alergji.

Përbërësit Aktivë:
- Ftohtë Krem Detare përmban vaj alga (ushqen), Alga Wax (qetëson), dhe Sève Bleu nga Oqeanet (regjeneron)
- Lipopeptid - Qetësues neuro-kozmetik
- Ekstrakt organik i bardhë i lupin - korrigjon metabolizmin
- Vajin e embrionit të grurit (mbron nga dehidrimi) dhe Pine Phytosterols (forcojë barrierën e lëkurës dhe parandalon dehidratimin)

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
15.00 19.00 Ju kurseni: €4.00
(0)
22.00 29.90 Ju kurseni: €7.90